Rekomendacje

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/Antonio-Tunon_kwadrat.jpg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/04/logo3-1.png

Zespół Tundry łączy wiedzę techniczną i komercyjną, doświadczenie, zaufanie i dbałość o szczegóły, co czyni z nich idealny zespół do zarządzania i eksploatacji naszych farm wiatrowych.

Antonio Tuñon

Współzałożyciel i Prezes Taiga Mistral

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/Pilar_SERSA-scaled.jpg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/Santander_Logo-e1591100880447.png

Zespół Tundry dysponuje głęboką wiedzą z sektora energetyki wiatrowej, która doskonale sprawdza się przy zarządzaniu naszymi farmami wiatrowymi w Polsce. Jakość pracy członków zespołu i szybkość reakcji są ich mocnymi stronami.

Pilar Maceda Vieira

Grupa Santander

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/Taichi-Katayama_zdj_kwadrat-scaled.jpg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/04/logo2.png

Tundra pomogła nam ocenić szereg projektów wiatrowych, gdy staraliśmy się wejść na polski rynek. Chociaż musieliśmy zawiesić nasz plan z powodu zmian regulacyjnych, Tundra zapewniła nam cenny wgląd w te projekty. Zespół Tundry  posiada bogate doświadczenia w branży wiatrowej w Polsce co udowodnił w trakcie realizacji zleconych prac.

Taichi Katayama

Dyrektor w Eurus Energy Europe B.V.

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/Mateusz-Toczyski-scaled.jpg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/dentons-png-5-e1591260413119.png

Współpracujemy z Tundrą od prawie dekady i zawsze było to naprawdę satysfakcjonujące doświadczenie – praca z ludźmi, którzy naprawdę rozumieją zawiłości związane z projektami inwestycyjnymi w sektorze energii wiatrowej. Ich zespół jest niezawodny i obsługuje projekty w przejrzysty sposób. Ich całościowe podejście do zarządzania procesami inwestycyjnymi, w tym planowanie i sprawna koordynacja wszystkich aspektów prawnych, finansowych i organizacyjnych, zawsze było bardzo skuteczne i wydajne oraz pozwoliło ograniczyć różne ryzyka. Warto wspomnieć, że projekty Tundry zostały skonstruowane w tak dobry i profesjonalny sposób, że z łatwością przetrwały kryzys kryzysu energii odnawialnej w Polsce w latach 2017–2020. Właśnie dlatego Tundra z pewnością jest partnerem, z którym zalecamy współpracę.

mec. Mateusz Toczyski

Partner w Dentons

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/05/Czajkowski_foto-scaled.jpg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/05/CRIDO_logo_RGB-e1590614337255.png

Z zespołem Tundra Advisory zetknąłem się, kiedy sam jeszcze uczyłem się prawdziwego doradztwa. To była twarda szkoła konsultingu. Twarda, ale bez wątpienia wartościowa. I mimo że od naszego pierwszego spotkania minęło już ponad 10 lat, to nadal czasem wspominam tamte projekty. Tym bardziej są one warte wspominania, gdyż zaowocowały niebagatelnym rezultatem – ponad dwudziestoma turbinami wiatrowymi, sfinansowanymi także dzięki dotacjom europejskim, które do dziś produkują energię odnawialną. Było warto.

Błażej Czajkowski

Senior Manager w Crido

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/Przemyslaw-Kalek_kwadrat.jpg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/img_img_radzikowski_szubielska-e1591183989893.png

Z zespołem Tundry współpracuję przy rozwoju projektów OZE już od ponad 10 lat. Przez ten czas nabrałem pewności, że jest to jedna z najlepszych grup ekspertów działających na polskim rynku realizacji projektów wiatrowych. Ich dynamika, zaangażowanie, skrupulatność oraz podejście do stawiania czoła stale zmieniającym się wyzwaniom rynkowym i regulacyjnym, wywołuje u mnie podziw i szacunek i daje poczucie współpracy ze świetnymi fachowcami.

mec. Przemysław Kałek

Partner w Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/05/0-e1590434827446.jpeg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/05/logo_ambiens_v2.png

Z Tundra Advisory mieliśmy przyjemność pracować przy dwóch projektach. To zespół ekspertów swobodnie poruszający się po niuansach energetyki wiatrowej. Kamil Koczara i Filip Znaniecki potrafią w bardzo życzliwy sposób, w pogodnej atmosferze, profesjonalnie realizować zaplanowane cele. Obserwowaliśmy to nie tylko we współpracy z nami ale również z administracją samorządową. Grzegorza Skarżyńskiego cenię za analityczne podejście i aktywną działalność na rzecz branży.

Michał Kaczerowski

Prezes Zarządu Ambiens

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/05/TDyś.jpeg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/05/Rectangle-21.png

Mam przyjemność od wielu lat współpracować z Tundra Advisory w zakresie dotyczącym projektów z branży OZE. Nasza współpraca obejmuje rozwiązywanie kwestii dotyczących przygotowywania oraz wdrażania projektów inwestycyjnych oraz późniejszego funkcjonowania i eksploatowania obiektów energetycznych. Tundrę tworzy zespół profesjonalistów o dużej wiedzy i praktycznym doświadczeniu dotyczącym każdej z faz życia projektu OZE. Rozstrzyganie przeze mnie zagadnień prawnych dla Tundry z reguły nie sprowadza się do jednostronnego wskazania rozwiązania, lecz bywa zwykle wynikiem uprzedniej pogłębionej dyskusji  – możliwej dzięki kompetencjom i zaangażowaniu członków zespołu Tundry, kreatywnie podchodzących nie tylko do rozwiązywania każdego problemu, ale też wcześniej – do jego diagnozowania. Sprawia to, że współpraca z Tundrą jest w moje ocenie przyjemnością, niezależnie od jej zawodowej płaszczyzny.

mec. Tomasz Dyś

właściciel kancelarii Dyst Legal

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2021/02/MMi_edit_web-JPEG-Web.jpg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/06/Suracon_logo-2-e1591127227770.png

Kiedyś sam tworzyłem zespół Tundry i mimo faktu, że nasze drogi się rozeszły to ciągle współpracujemy bardzo blisko. Tam też nauczyłem się dbania o jakość wykonania projektów, a te wspólnie zrealizowane ciągle uważam za jedne z najlepszych w jakich uczestniczyłem.

Mariusz Milewski

Prezes Suracon

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2023/12/RP_Global_Portraits_LW_hr-scaled.jpg
https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2023/12/RP_Global_company_logo.jpg

Tundra Advisory dokłada wszelkich starań, aby ważne projekty zostały zrealizowane. Doceniamy praktyczne podejście firmy Tundra, przejrzystą komunikację i jej wytrwałość na ostatniej mili podczas realizacji projektu doradczego, a także chęć przewidywania, a nie podążania za trendami w branży. To, co wyróżnia Tundrę, to praktyczna wiedza jej pracowników na tematy z pogranicza komercyjnego i regulacyjnego w polskiej branży energetyki wiatrowej.

Lukas Weissensteiner

Head of Power Markets RP Global