Usługi

https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/05/icon-asset-management.png Zarządzanie aktywami https://tundraadvisory.com/wp-content/uploads/2020/04/icon-advisory.png Doradztwo i wsparcie

Doradztwo i wsparcie

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie jest dostępne dla inwestorów również w postaci usług doradczych dopasowanych do potrzeb klienta. Specjalizujemy się w dwóch obszarach:

  • Doradztwo – dedykowane usługi w ramach rozwoju i prowadzenia projektu OZE;
  • Wsparcie – asysta przy poszukiwaniu możliwości inwestycyjnych na polskim rynku OZE;

Bogate

doświadczenie

Aktywny

członek PSEW

Szeroka

sieć kontaktów

Stały

prelegent

2016 40 MW

Due Diligence portfela projektów wiatrowych (40 MW) dla Eurus Energy

W ramach współpracy wykonaliśmy analizy dla 5 projektów gotowych do budowy i startu w aukcji, o łącznej mocy ok. 40MW. Zakres prac obejmował ocenę stanu zabezpieczenia gruntów oraz kwestie lokalizacyjne, przyłączeniowe, środowiskowe, jak również analizę uzyskanych pozwoleń na budowę wraz z ich dokumentacją techniczną. Celem analizy było wsparcie klienta w podjęciu decyzji o wejściu na polski rynek.

2018 180 MW

Wsparcie w akwizycji istniejących projektów wiatrowych o łącznej mocy 180 MW

Przeprowadziliśmy due diligence kilku istniejących projektów o łącznej mocy 180 MW na potrzeby zewnętrznego podmiotu. Analiza obejmowała obszar finansowy, techniczny oraz kwestię właściwego zabezpieczenia gruntów. Celem analizy było wsparcie klienta w podjęciu decyzji o zakupie projektów.